• Свеж
Gavikiss Перење Забавува, Тиква Пита Перење Кошница£Круг Складирање Кошница Организатор Корпа за Дом,Канцеларија, Спална соба, облека,Облека Попречи

Gavikiss Перење Забавува, Тиква Пита Перење Кошница£Круг Складирање Кошница Организатор Корпа за Дом,Канцеларија, Спална соба, облека,Облека

Rating 
DEN 695.76

Од стока
Во магацинот

Расклопна Дизајн : Кога Се Користи, Круг Туника Валкани Џеб И Место Каде Што Тоа Е Потребно.Drawstring Затворање За Прашина-Доказ.Голем Капацитет Може Да Се Сместат Облека, Крпи, Чорапи, Книги И Други Дребулии.Големина S : Висина : 19inches (48.Со Рачка : На Расклопна Перење Забавува Има Здрав Нараквица.Високо-Квалитетни Материјали : Оксфорд Ткаенина И Јп Оксфорд Ткаенина, Направени Од Високо Квалитетни Материјали, Оксфорд Ткаенина Ткаенина, Силни И Издржливи, Можат Да Стојат Добро, Внатрешниот Слој Е Водоотпорен, Лесни, Меки, Лесно Да Се Исуши, И Издржливи.Перење За Отпадоци Може Да Бидат Брзо Укината Станот За Складирање Кога Не Е Во Употреба, Па Можете Да Добиете Најмногу Се Користи На Секој Простор.

Детални спецификации

Додатоци на производи