• Свеж
Tivoly Technic Метал Вежба Малку во Блистер Пакување, Јасно, 11468521200

Tivoly Technic Метал Вежба Малку во Блистер Пакување, Јасно, 11468521200

Rating 
DEN 560.16

Од стока
Во магацинот

Сила.Професионален квалитет.Голема вредност за вашите пари.Technic високи перформанси шума, за дупчење тешки челици, алуминиум, леано железо.Услуга живот : +20%, брзина : +20%, удобност : намален напор, прецизност : Само центрирање крстот точка, безбедноста.

Детални спецификации

Додатоци на производи