• Свеж
Пламен Шеф Сонда Пакет

Пламен Шеф Сонда Пакет

Rating 
DEN 1103.76

Од стока
Во магацинот

Содржи 2 месо сонди оценет да 475 F и 2 сонда организаторите специјално дизајнирани да работат со Пламен Шеф сонди.За употреба со Пламен Шеф 500 или Wi Fi Термометар.Индустриски должност platinum отпор термометар сонди. *Сонда Plug Боја Може Да Се Разликуваат. 2 Сонди кои се компатибилни со одговара Пламен Шеф 500 и Wi Fi Термометар.Сондата Организаторите специјално дизајнирани да работат со Пламен Шеф сонди.

Детални спецификации

Додатоци на производи