• Свеж
FENXIXI СТП Кожа Нега на Коса Алатки Половината Пакет со Отстранлив Појас Фризер Ножици Чешел Торба Фризер Алатка Торба Hairpin Торба

FENXIXI СТП Кожа Нега на Коса Алатки Половината Пакет со Отстранлив Појас Фризер Ножици Чешел Торба Фризер Алатка Торба Hairpin Торба

Rating 
DEN 2592.00

Од стока
Во магацинот

Погоден за професионални салон употреба, како и лични домашна употреба.Направени од високо-одделение СТП материјал(НЕ ВИСТИНСКА ПРИРОДА КОЖА), трајни производи за употреба и тешко да се искривуваат. 5 мали џебови & 3 големи џебови' дизајн им овозможува на него да се складираат повеќе фризура tools.На holster доаѓа со Кожен појас кој може да биде спроведен околу половината.Пакет Листата : Професионални Држачот за Haircutting Ножици.Погоден за професионални салон употреба, како и лични домашна употреба.Направени од високо-одделение СТП материјал(НЕ ВИСТИНСКА ПРИРОДА КОЖА), трајни производи за употреба и тешко да се искривуваат.5 мали џебови & 3 големи џебови' дизајн им овозможува на него да се складираат повеќе фризура tools.На holster доаѓа со Кожен појас кој може да биде спроведен околу половината.Пакет Листата : Професионални Држачот за Haircutting Ножици.Предмет Тип : Коса Ножици Bags Main Материјал : PUSize : 9.1x4.7 инчи.

Детални спецификации

Додатоци на производи