• Свеж
Meiyya USB Полнење Податоци за Полначот, во Текот Тековната Заштита Smart Watch Полнач во Текот Напон Заштита Ефективни Полнење за Црна Обратно 2

Meiyya USB Полнење Податоци за Полначот, во Текот Тековната Заштита Smart Watch Полнач во Текот Напон Заштита Ефективни Полнење за

Rating 
DEN 969.60

Од стока
Во магацинот

Тесна Поврзаност Дизајн : усвоивме тесна поврзаност дизајн, кој исто така може да помогне да се задржи на држачи на место за сигурен полнење. Ефикасна и Стабилна Полнење : полначот може да биде поврзан со USB извор на енергија на КОМПЈУТЕР, лаптоп, лаптоп.Имаат над напон и во текот тековната заштита, тие ќе го заштити вашиот Обратно од тоа да биде оштетен кога се полни.Премиум Материјал : Направени од високо квалитетна ABS + ПВЦ + гума база материјал, сигурен перформанси, цврсти, трајни и долг животен век.8 oz Application : за Обратно 2 Пакет Листата : 2 x Полнач.4 in Color : Black Weight : Прибл.Оваа полнење метод може да се обезбеди висока ефикасност и висока стабилност полнење искуство за вас.Постои гумени на дното на полначот кој е многу корисно за стабилна полнење.Во текот Напон Заштита : Нашата Обратно полнење кабли обезбедува брз и стабилен полнење брзина.Нашите замена полнење кабли само ќе го задржи вашето за Обратно 2 секогаш жив.Тесна Поврзаност Дизајн : усвоивме тесна поврзаност дизајн, кој исто така може да помогне да се задржи на држачи на место за сигурен полнење.Имаат над напон и во текот тековната заштита, тие ќе го заштити вашиот Обратно од тоа да биде оштетен кога се полни.Спецификација : Предмет Тип : Charger Material : ABS + ПВЦ + Гума Base Cable Должина : Околу.Функција : 1.Како да го Користите : Земете производот и го користат.

Детални спецификации

Item Type:
Charger
Material:
ABS + PVC + Rubber Base
Cable Length:
Approx. 1m / 39.4in
Color:
Black
Weight:
Approx. 80g / 2.8oz
Application:
for Versa 2
Package List:
2 x Charger :

Додатоци на производи