• Свеж
Јога Никне Бебе без Ракави Џерси Памучна Вреќа за Спиење, Вреќа, Ќебе, Кактус и Диви Woodland Џерси 2-Pack, 12-18 Месеци

Јога Никне Бебе без Ракави Џерси Памучна Вреќа за Спиење, Вреќа, Ќебе, Кактус и Диви Woodland Џерси 2-Pack, 12-18 Месеци

Rating 
DEN 575.76

Од стока
Во магацинот

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Памук.Увезени.Безбедно спиење погоден за носене памук џерси вреќа за спиење.Патент затворање за лесно и исклучување и удобен пелена промени.Направени со мека, пријатна, топла ткаенина.Оптимален за секојдневна употреба.Машина Перат.Јога Никне џерси памук спиење вреќи се совршен безбедно спиење погоден за носене ќебе за вашиот малку еден.Нашиот сон вреќа е дизајниран ракави за да се спречи прегревање и има превртен патент за лесно и исклучување облекување и ноќ време пелена промени.Нашиот сон вреќи се направени со висок квалитет на памук да се задржи бебето чувство на удобност и атмосфера.Нашиот сон вреќа ќе го замени лабава ќебиња во креветчето и ќе го задржи вашето малку една атмосфера, топло и сигурно во текот на ноќта.

Детални спецификации

Додатоци на производи