• Свеж
iPhone 13 Мини Случај со Националното Знаме Шема (Србија), Транспарентен, Убави, Трајни и Тенок и Лесен го Заштитите Вашиот Телефон од Оштетување

iPhone 13 Мини Случај со Националното Знаме Шема (Србија), Транспарентен, Убави, Трајни и Тенок и Лесен го Заштитите Вашиот Телефон

Rating 
DEN 658.08

Од стока
Во магацинот

Нашите телефонски случај е само погодна за i Phone 13 Мини, ве молиме потврдете го вашиот модел на телефон пред ставање на ред.Овој телефон случај е изработен од КОМПЈУТЕР материјал, лесни, транспарентен, убава, но, здрав и заштитни.Телефонот случај е инспириран од државните знамиња од различни земји, ве молиме потврдете го избраниот дизајн пред поставување на својата цел.Постои само еден телефон во случај на пакет, нема други додатоци.Ако сакате да знаете повеќе за производот или имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Детални спецификации

Додатоци на производи