• Свеж
GANFANREN Нордиските Симулирани Корални Figurine Статуа Дома Дневна Соба Оркестарот Занаети Скулптура Креативни Подароци Модерна K9 Кристал Десктоп Украс (Големина : 58cm)

GANFANREN Нордиските Симулирани Корални Figurine Статуа Дома Дневна Соба Оркестарот Занаети Скулптура Креативни Подароци Модерна

Rating 
DEN 11881.92

Од стока
Во магацинот

Тоа се многу погодни за поставување на нео-класични домови, подобрување на стилот на дом и вкус на сопственикот.Се препорачува поставување : тремот, ТВ кабинет, партиција, bookcase, хотел клуб, модел соба.Производ големина : Како фотографија show Material : K9 Кристал+Metal Color : како фотографија show Application : Свадба Подарок , Божиќ Подарок , Дома decoration Notice : ве Молиме овозможи 1-3 cm разлика се должи на рачно мерење.

Детални спецификации

Додатоци на производи