• Свеж
YDSHOLL 5Pcs Еден Плоштад Вртливата Око Гром Snap Куките од не ' Рѓосувачки Челик 316 со 59mm 66mm 73mm 80mm за Keychain Тока Ремени Куче Поводник,Домаќинство Замена (Големина : 59mm)

YDSHOLL 5Pcs Еден Плоштад Вртливата Око Гром Snap Куките од не ' Рѓосувачки Челик 316 со 59mm 66mm 73mm 80mm за Keychain Тока Ремени

Rating 
DEN 800.40

Од стока
Во магацинот

Големина : 59mm, 66mm, 73mm, 80mm.Изработени од нерѓосувачки челик 316, цврсти и трајни, анти- ' рѓа, дефинитивно може да се користи во seawater средини.Премиум Перформанси : База swivels 360 степени со подвижни делови тај-падови, укинување и обезбедување на кабли жици, како и активности на отворено и морски индустрии.Материјал : не ' Рѓосувачки Челик 316 Surface : Висок Polishing Size : 59mm, 66mm, 73mm, 80mm Feature : 1. Изработени од нерѓосувачки челик 316, цврсти и трајни, анти- ' рѓа, дефинитивно може да се користи во seawater средини.2. Премиум Перформанси : База swivels 360 степени со подвижни делови тај-падови, укинување и обезбедување на кабли жици, како и активности на отворено и морски индустрии.

Детални спецификации

Додатоци на производи