• Свеж
Homyl Авто Задна Третина Високо Ниво Кочница Светилка Опашка Светла Собранието Одговара за ФОЛКСВАГЕН Голф Mk5 GTI R32 Mk4

Homyl Авто Задна Третина Високо Ниво Кочница Светилка Опашка Светла Собранието Одговара за ФОЛКСВАГЕН Голф Mk5 GTI R32 Mk4

Rating 
DEN 479.76

Од стока
Во магацинот

* Напредно производство, технологија, висока сигурност и високи перформанси. * Направени од високо сигурен квалитет и издржлив материјал. * Ги исполни стандардите за квалитет, 100% тестирани пред пратката. * Високо Ниво Кочница Светилка, за "ФОЛКСВАГЕН" Голф Mk5/GTI/R32 Mk4, Дел Број : 1 K6 945 097 F. * Совршен Fitment, директно замена.Опис : - Високо Ниво Кочница Светилка, за "ФОЛКСВАГЕН" Голф Mk5/GTI/R32 Mk4, Дел Број : 1 K6 945 097 F - Совршен Fitment, директно замена - Направени од високо сигурен квалитет и издржливи материјали - ги исполни стандардите за квалитет, 100% тестирани пред пратката - Напредно производна технологија, висока сигурност и висок performance Specification : - Тип : Кочница Светлина - Материјал : Пластика - Големина : 36 x 6 x 3cm/14.2 x 2.4 x 1.2 инч - Дел Број : 1 K6 945 097 F - Опрема : - За "ФОЛКСВАГЕН" Голф Mk5/GTI/R32 2005-2009 - За "ФОЛКСВАГЕН" Mk4 2003-2008 Package Вклучува : 1 Парче Високо Ниво Кочница Light Note : 1.Ве молиме овозможи 1~3 cm грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме да се разбере, ви благодарам.Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Детални спецификации

Додатоци на производи