• Свеж
Туш Завеса Пејзаж Бања Завеса Водоотпорен Полиестер Туш Завеса Бања со Кука Туш Завеса

Туш Завеса Пејзаж Бања Завеса Водоотпорен Полиестер Туш Завеса Бања со Кука Туш Завеса

Rating 
DEN 1180.80

Од стока
Во магацинот

★Тоа може да се користи како внатрешен туш завеса поставата или самостоен туш завеса во бања. ★Водоотпорен материјал бања туш завеса, направени од полиестер ткаенини, трајни, исклучителна појава, моделот испечатени на туш завеса лагер, јасно дигитално печатење, заштита на животната средина. ★Мазна површина, меки и удобни, силна дисторзии, добра светлина отпор, не е лесно да се свитка, и да се зголеми работниот век. ★Повеќе големини, многу стилови, машина перат, лесен за одржување. ★Тоа е лесно да се откажам од кука од туш род, тоа е погоден за сите сезони, нема винил мирис и изглед на кадата станува дискретно.Лесно да се грижи.Машина мие со ладна вода.Нека се исуши.Не се намали или да се деформира.Различни стилови за да го изберете.

Детални спецификации

Додатоци на производи