• Свеж
со Блок Капка Клупата Удар ковале Дрвени и Mallet Играчка Инструменти Образование (Multicolor)

со Блок Капка Клупата Удар ковале Дрвени и Mallet Играчка Инструменти Образование (Multicolor)

Rating 
DEN 1766.40

Од стока
Во магацинот

Не миење : дрвени играчки ќе се издува и деформира кога се изложени на вода.Ако Тоа Може да Биде Добро Одржувани, Тоа Ќе Го Придружува Детето, Целото Детство.Избрише со полу-сува крпа : Обично можеме да нежно избришете ја површината на зградата со чиста партал или handkerchief.Се обучуваат вашето бебе е голема движења и рака-око за координација за водење на вашето бебе да се зајакне нивниот мозок контрола и рацете на способност.Кога Детето Ќе Достигне Возраст Од Една Година, Тој Или Таа Ќе Се Допаѓа Да Го Победи.Производи се погодни за обука игри.Дрвени играчки, продолжување на животот на дрвото.Избрише Со Полу-сува Крпа : Обично Можеме Да Нежно Избришете Ја Површината На Зградата Со Чиста Партал Или Handkerchief.Оваа Играчка Ќе Се Повтори Својот Играчки.Не Миење : Дрвени Играчки Ќе се Издува И Деформира Кога се Изложени На Вода.Производ тежина : 600g Can не бидат изложени на сонце : изложување на сончева светлина може да предизвика пукнатини во боја на површината кои влијаат на појавата.Оваа играчка ќе се повтори својот играчки.

Детални спецификации

Додатоци на производи