• Свеж
Желка Желка Фидер сено Зеленчук и Овошје Фидер милениче Желка Ползи Класа Играчки Желка Јадење Играчки за миленичиња Стрес Олеснување

Желка Желка Фидер сено Зеленчук и Овошје Фидер милениче Желка Ползи Класа Играчки Желка Јадење Играчки за миленичиња Стрес Олеснување

Rating 
DEN 479.76

Од стока
Во магацинот

[Желка Хранење Топката] Желка хранење топката играчка е совршен за хранење на вашето домашно милениче храна, како што се свеж зеленчук и овошје.Нека вашиот желка стави закуски на теренот поздрав и новак.Ова хранење топката играчка обезбедува единствен начин да се задржи вашата желка/желка остварува и да се поттикне природни хранењето однесување додека се cooped цело ден.Вашиот желка/желка ќе имаат часови на забава со топката.Помалку стрес, повеќе да се забавуваат : оваа желка фидер топката ќе го задржи вашиот желка да се забавуваат и да донесе повеќе забава.Одлична алатка за вашето домашно милениче желка/желка.Топката хранење време може да биде голем извор на забава, за вашата желка или желки и се збогати нивната животна средина.Answer : ___________________________ Note : дијаметар е 5.5 инчи.Ве молиме проверете ја големината пред купување.Најдобриот подарок за вашата желка/милениче.Снек топката е досада buster за вашата желка/милениче.Тоа е исто така одличен подарок за вашата желка/домашно милениче да го намалите стресот.Дијаметар : 5 1/2".

Детални спецификации

Додатоци на производи