• Свеж
S21DAI Ѓубре Може да Домаќинство Хотел Спалната соба Двојно Ѓубре Може да Кујна Бања Дневна Соба Креативни корпата за Ѓубре (Боја : Беж)

S21DAI Ѓубре Може да Домаќинство Хотел Спалната соба Двојно Ѓубре Може да Кујна Бања Дневна Соба Креативни корпата за Ѓубре (Боја

Rating 
DEN 1555.20

Од стока
Во магацинот

Материјалот е со висок квалитет, еколошки, се чувствува добро и издржливи, погоден за дневна соба, кујна, трпезарија, канцеларија, итн.Ѓубре може да е и практични и убави, и може да се користи како украс за различни прилики, додека одржување на хигиена.Страшни.Подобро здрав материјал, лесно за чување, цврсти и издржливи изработка, погоден за ставање во било кое место во затворен простор или во градината.Солиден и лесен за одржување : се Направени од издржлив пластични материјали, површината може да се избриша со влажна крпа.На работ на корпата за ѓубре е мазен и лесен за чистење, не е лесно да се задржи валкани.Ѓубре може да помогне во одржување на вашата околина се чисти и организирани, совршен за управување на вашиот дом или работно место ѓубре.Име на производ : Ѓубре Can Product материјал : plastic Applicable места : дневна соба, трпезарија, кујна, итн.Производ стил : модерна minimalism Product капацитет : 8 L.

Детални спецификации

Додатоци на производи