• Свеж
Herzzer за Samsung Галакси A32 4G Кристал Случај,Luxus 3D Сјајот Искра Bling Сјајна Голема Кристал Камења, Дијаманти Мека Браник Јасни Заштитни PC Случај Покритие за Жените,Розова Ј

Herzzer за Samsung Галакси A32 4G Кристал Случај,Luxus 3D Сјајот Искра Bling Сјајна Голема Кристал Камења, Дијаманти Мека Браник

Rating 
DEN 621.60

Од стока
Во магацинот

Тоа се забележува дека сите слики ние шут се земени во најприродна состојба ние некогаш може да се создаде за да ви покаже како на производи, всушност, изгледа како.Ако сте љубители на Bling ова е во вашиот Случај!Луксузни рачно изработени сјајна око-фаќање на дизајн.Луксузна Bling Bling Стил : Висок квалитет 3 D rhinestones и таписерии изработка направи вас и вашиот телефон да изгледаат гламурозно лесен пристап до сите порти, сензори, звучници, камери и сите карактеристики.Ќе ви се љубовта на вашиот телефон, дури и повеќе со овој случај!Внимателно залепени со специјално формулиран лепило од страна на обучен занаетчии,секој дијамант долготрајни задржете. ♦Пакет : 1 x Случај,1 x Слободни Случаен Боја Видиме Потпирачот + 1 x Слободни Случаен Боја Специјалното Пенкало.Ве молам, разберете дека дури и така, бојата разликата може да се уште постојат во различни резолуција на сликата на нашите компјутери и мобилни телефони.Уште повеќе, bling случај маска може да се заштити вашиот телефон од инциденти, гребнатини, прашина и остатоци. ♦УНИКАТЕН DESIGNES ПРОИЗВОД : Направен од врвен квалитет bling кристал, многу луксузни поклопец за вашиот Телефон.Флексибилни tpu браници нуди безбеден и удобен зафат. ♦ Ние се придржуваат соодветни слики за секој производ.♦Луксузни 3 D Сјајот Искра Bling Случај Сјајна Кристал Кристал Дијамант Браник Јасни Заштитни Случај Покрие Компатибилен со Samsung Galaxy A32 4 G.

Детални спецификации

Додатоци на производи