• Свеж
KTZAJO Сигурен 1 Hepa Филтри и 3 Пена Flet Филтер Замена на Делови Колекции за Ајкула Rotator Про Лифт-Далеку Nv500 Додатоци Правосмукалка Расчистување Сет (Големина : 2 ПАРЧИЊА)

KTZAJO Сигурен 1 Hepa Филтри и 3 Пена Flet Филтер Замена на Делови Колекции за Ајкула Rotator Про Лифт-Далеку Nv500 Додатоци Правосмукалка

Rating 
DEN 1135.20

Од стока
Во магацинот

Компатибилен со Ајкула NV500, NV501, NV502, NV503, NV505, NV510, NV520, NV552, UV560, NV642, ZU780, ZU782, ZU785. Repacement Делови# XFF500 и XHF500. Перат и Еднократно.Направени од високо-сила и заштита на животната средина материјал.Се препорачува да се замени чувствува филтер и пена 3 месеци, HEPA филтер, на секои 6 месеци за да се задржи вашата вакуум на најдобри перформанси, во зависност од употреба.Пакет содржи : 1 HEPA + 3 Пена Филтри.Опис на производот : Вакуум Филтер за полнење Компатибилен со Ајкула NV500, NV501, NV502, NV503, NV505, NV510, NV520, NV552, UV560, NV642, ZU780, ZU782, ZU785. Repacement Делови# XFF500 и XHF500.Користење на Предлог : Нов &Чистење на Филтер Е Тајната За Добро Работење Вакуум : Вие едноставно ТРЕБА да се запамети да ја смените вашата пена/чувствува филтер на секои 3 месеци и вашиот HEPA филтер секои 6 месеци, во спротивно, вашиот вакуум ќе го изгуби вшмукување и нема да се исчисти efficiently It содржи 3 Пена &Чувствува Филтер за Полнење и 1 HEPA Филтер.

Детални спецификации

Додатоци на производи