• Свеж
Складирање Кошница за Полици, AivaToba 15.7 x 11,8 x 8.3 Инчен Чување на Кутии за Поставување на 3, Голем Правоаголник Кошница со Рачки, Декоративни Расклопна Кошница за Органи

Складирање Кошница за Полици, AivaToba 15.7 x 11,8 x 8.3 Инчен Чување на Кутии за Поставување на 3, Голем Правоаголник Кошница со

Rating 
DEN 647.76

Од стока
Во магацинот

【ГОЛЕМИ СКЛАДИРАЊЕ КАНТИТЕ ЗА ПОВЕЌЕ НАМЕНА】15.7" x 11,8" x 8.3" правоаголникот за складирање кошеви, кои се пространи за вашиот ќебе, перници, облека, убавина алатки, книги, закуски.Па може да се стави во вашата дневна соба, спална соба, плакар, полици, канцеларија и кујна. 【СУПЕРИОРЕН МАТЕРИЈАЛ】Направени од премиум лен и ЕВА материјал, складирање кошница во собата е издржлив за многу години.Кошница сет од 3 ви овозможува да ги организирате вашите работи во категоријата, што може да се направи вашиот дом чисти. 【ПРОСТОР-за ЗАШТЕДА на енергија И КОЛИЧКА за ДИЗАЈН】правоаголникот кошници може да биде укината кога не е во употреба, па тие може да го спаси многу простор.Покрај тоа, ќе можат да носат нив кога ќе се патува надвор, што е многу погодно. 【ЗДРАВ КОШНИЦА СО РАЧКИ】На рачки се направени од издржлив памук, кои се многу силни и нема да биде скршен лесно.Стилски кошеви не може да биде само чување на кутии, но може да се биде дома decors за вашиот дом.Answer : ___________________________ Note : со Оглед на објектот беше преполна компактен за испорака, можете да најдете некои браздата на објектот.Ве молиме пополнете ги со перници или само користење на steamer за отстранување на набори.

Детални спецификации

Додатоци на производи