• Свеж
Vaxson 2-Пакет Анти Сино Светло Екран Заштитник, компатибилен со MEDION LIFETAB E10420 Деца 10.1 Таблет TPU Филм Заштитници Налепница [ Не Калено Стакло ]

Vaxson 2-Пакет Анти Сино Светло Екран Заштитник, компатибилен со MEDION LIFETAB E10420 Деца 10.1 Таблет TPU Филм Заштитници Налепница

Rating 
DEN 407.76

Од стока
Во магацинот

Зошто да изберете Анти Сино Светло екран заштитник : Тоа може да го блокира поголемиот дел штетната сина светлина, и блокирање на опсег е меѓу 380nm ~495nm, обезбедување на широк спектар на HEV заштита.Висока Чувствителност : Висока чувствителност и HD дефиниција ви донесе брза апликација за подигнување, мазна игра и видео репродукција, нека можете да уживате во удобноста на флуентност.

Детални спецификации

Додатоци на производи