• Свеж
(6 Парчиња) Supershieldz Анти-Отсјај (Мат) Екран Заштитник Наменета за Nokia X100

(6 Парчиња) Supershieldz Анти-Отсјај (Мат) Екран Заштитник Наменета за Nokia X100

Rating 
DEN 167.76

Од стока
Во магацинот

Анти-отсјај (мат) филм конструиран за да се намали сјајот и отпечатоци од прсти.Направен од висок квалитет на Јапонски PET) филм за лесна инсталација и да нема остатоци кога отстранети.Реалниот допир чувствителност за природен чувствуваат дека обезбедува беспрекорна екран на допир за точноста.Го заштитува вашиот екран од дневниот гребнатини, прашина и инциденти.Вклучуваат 6 компјутери екран заштитници.

Детални спецификации

Додатоци на производи