• Свеж
SHANG-ЈУНИ 995D 2 во 1 Лемење Топлина Rework Станица за Лемење Железо Топол Воздух 110V / 220V Железо Совети Грејач Жица Tweezer Заварување Алатки (Боја : Set-7)

SHANG-ЈУНИ 995D 2 во 1 Лемење Топлина Rework Станица за Лемење Железо Топол Воздух 110V / 220V Железо Совети Грејач Жица Tweezer

Rating 
DEN 10029.36

Од стока
Во магацинот

Голем екран LCD дисплеј, функција инструкции на прв поглед, компактна шасија, преносни, моќен, убав. Таа донесува повеќе моќни, стабилни перформанси на ПРОЦЕСОРОТ. Таа донесува ПИД прецизност и контрола на температурата алгоритам, на температурни флуктуации спектар на ≤ ± 1 °C. Функција сет употреба на менито режим, работата, повеќе едноставна и прифатлива. Manual / автоматскиот режим на префрлување function10.Голем LCD екран display2. Динамичен правец на ветер екранот.

Детални спецификации

Додатоци на производи