• Свеж
Nitze Камера Кафез Компатибилен со Fujifilm X-H1 со VPB-XH1 Вертикална Моќ Бустер Батеријата Зафат

Nitze Камера Кафез Компатибилен со Fujifilm X-H1 со VPB-XH1 Вертикална Моќ Бустер Батеријата Зафат

Rating 
DEN 1088.16

Од стока
Во магацинот

Дизајниран за Fujifilm X-H1 со VPB-XH1 Вертикална Моќ Бустер Зафат без да го блокира секој копчиња и пристаништа на камерата.Сигурно цврсто преку 1/4" завртка на дното,спречување на камерата од извртување или wiggling.Освен за 1/4" и 3/8" теми, има вграден ладно чевли, лоцирање дупки за ARRI стандард, кои помагаат да се закачите на Nitze Костец, или други компатибилни додатоци.Вграден 15mm LWS род менгеме систем во предниот дел на дното за Matte кутија, следете фокус и Nitze Леќа Поддршка.Материјал : Алуминиум Легура Производ Тежина : 321 g Производ Големина : 156 x 98 x 156 mm Пакет Тежина : 445 g Пакет Големина : 185 x 170 х 100 мм Компатибилен со : FUJIFILM X-H1 Камера со VPB-XH1 Батеријата Зафат Пакет се Вклучени : 1 x TP09 Камера Кафез 1 x Хексадецимален Spanner.

Детални спецификации

Додатоци на производи