• Свеж
47cm Воздух Кина Боинг 747-400 Авиони Модел Кина Авиокомпании B747-400 Модел Авион со Тркала со Светла

47cm Воздух Кина Боинг 747-400 Авиони Модел Кина Авиокомпании B747-400 Модел Авион со Тркала со Светла

Rating 
DEN 1908.00

Од стока
Во магацинот

Материјал : смола и легури.snap-in тип без поврзување на хард пластични материјали со совршени детали.летање минијатурни модели во размер авион модел кој одговара на вас.исклучителна пакување-ние ќе се користи исклучителна пакување и добро заштитена модел кутија за пакување.може да се користи како роденденски подароци, одмор подароци, е добар избор за пријатели кои сакаат авијација.Им даде на децата на простор сон.Омилени на децата со простор соништа.

Детални спецификации

Додатоци на производи