• Свеж
Телескопски Потоне Складирање Багажник, Прилагодлива Должина Телескопски Кујнски Мијалник Организатор Носителот Складирање Сунѓерот Сапун за Носител со Dishcloth Ги

Телескопски Потоне Складирање Багажник, Прилагодлива Должина Телескопски Кујнски Мијалник Организатор Носителот Складирање Сунѓерот

Rating 
DEN 335.76

Од стока
Во магацинот

Лесен за Инсталација : дизајнот без дупчење и удирање е лесно да се инсталира, расклопување и чистење, и нема да го оштети вашиот мијалник.Тоа е многу погодна за чување на кујнски алатки како сунѓери, четки и партали.Телескопски Потоне Складирање Багажник, Прилагодлива Должина Телескопски Кујнски Мијалник Организатор Носителот Складирање Сунѓерот Сапун за Носител со Dishcloth Ги Прошири Складирање Потрошувачка Кошница.На елегантен дизајн ви дава уредни и чисти простор да се откажам и суви крпи, водење на вашата влажна крпа исушете, вентилирани, чиста и хигиенски исправна.

Детални спецификации

Додатоци на производи