• Свеж
DOITOOL Деца У Облик на Четка за заби со Чаша Главата Белење Масажа Четка за Заби U - Тип Четка за заби Целата Уста четкичка за Заби за Деца

DOITOOL Деца У Облик на Четка за заби со Чаша Главата Белење Масажа Четка за Заби U - Тип Четка за заби Целата Уста четкичка за Заби

Rating 
DEN 376.56

Од стока
Во магацинот

Тие можат ефикасно чистење на забите, без повреда на непцата и заштита на забната глеѓ.Производот е практична функција.Прекрасната форма е привлечна за деца, намалување на нивната отпорност на четкање заби.Производот е издржлив за користење.Четкањето на вашите заби многу брзо, и тие се повеќе погоден за деца кревка непцата.Производот е погоден за користење.Користење на висока класа PP и силиконски материјал со добар квалитет и прецизната изработка, производот е и издржливи.Со удобно четка главата, го штити деца непцата, го намалува штета.Производот е парична казна изработка.Опис Дали сте во потрага за трајни, прифатлива силика гел четкичка за заби за бебе?Дали сте во потрага на еден здрав, четкичка за заби за бебето, што може да служи за долгорочно?Ако одговорот е да, не гледам подалеку!Нашите креативни силика гел четкичка за заби за бебето мора да ги задоволи потребите.Карактеристики - Материјал : ПП, Силикони.- Боја : Избрани Боја - Големина : Околу 12. 50 X5. 00 X1. 50 cm/ 4. 91 X1. 97 X0. 59 во Пакет Вклучувајќи 1 x Првенство 4 x Детска Четка.

Детални спецификации

Додатоци на производи