• Свеж
Дрво Машина Пресврт Вежба Малку Хексадецимален месо тело Дрво Дупка Машина 4 Flute дупчалка со спирална бургија Столар Вежба Малку Core Малку Вежба 10-25мм од ZHANG HUANC (Боја

Дрво Машина Пресврт Вежба Малку Хексадецимален месо тело Дрво Дупка Машина 4 Flute дупчалка со спирална бургија Столар Вежба Малку

Rating 
DEN 1068.48

Од стока
Во магацинот

Тип : Дупчалка Со Спирална Бургија Вежба Малку.Материјал : Јаглероден Челик.Сечење Кол : 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm 22mm 25мм.Месо тело : 6.35 mm(1/4").Вкупна Должина : 165mm.Дрво Машина Пресврт Вежба Малку Хексадецимален месо тело Дрво Дупка Машина 4 Flute дупчалка со спирална бургија Столар Вежба Малку Core Малку Вежба 10-25мм Опис : Брзо effcient дупчење дрво базирани материјали со побрзо чип исфрлање.Завртка тема центар точка и само се хранат чисти влезот дупка.Појачани Јаглероден челик за долг живот.Спецификација : Тип : дупчалка со спирална бургија Вежба Bit Material : Јаглероден Челик Сечење Кол : 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm 22mm 25мм месо тело : 6.35 mm(1/4")вкупна Должина : 165mm Note Please овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет Вклучувајќи : 1pc дупчалка со спирална бургија Вежба Bit If имате поплаки и проблеми со производот, ве молиме контактирајте со нас за вас.

Детални спецификации

Type:
Auger Drill Bit
Material:
Carbon Steel 
Cutting Dia:
10mm 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm 22mm 25mm 
Shank:
6.35mm(1/4'')
Overall Length:
165mm 
Please allow 1-3mm error due to manual measurement.  :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
Package Including:
1pc Auger Drill Bit :
If you have complaints and problems with the product, please contact us for you. :

Додатоци на производи