• Свеж
Guoshang Накит Организатор 24 Мрежи Пластична Кутија за Складирање со Прилагодливи Dividers Earring Садовите за Складирање,Сина

Guoshang Накит Организатор 24 Мрежи Пластична Кутија за Складирање со Прилагодливи Dividers Earring Садовите за Складирање,Сина

Rating 
DEN 2011.20

Од стока
Во магацинот

Пакет : 1 компјутер.Материјал : Пластика.Производ Големина : Должина, ширина и висина се во врска 7.68*5.12*1.38 инч, грешка е за 0.39 инч.Ова е совршен кога станува збор за чување на козметика и шминка.Апликацијата совршен продавница бисери, обетки, ѓердани, прст прстени или други мали накит.Тоа може исто така да зачувате риболов кука, мали електронски делови, нокти, ореви и завртки.држи вашиот дом или канцеларија чиста и уредна.Материјал : Plastic Quantity : 1 pc Color : Бела/Розова/Портокал/Blue Size : Единица Мерка(Инчи) : Должина, ширина и висина се во врска 7.68*5.12*1.38 инч, грешка е за 0.39 инч.

Детални спецификации

Додатоци на производи