• Свеж
9 Pc Ладење Мигрена Подлошки За Смирување На Болка Терапија Coralite Ново !

9 Pc Ладење Мигрена Подлошки За Смирување На Болка Терапија Coralite Ново !

Rating 
DEN 214.80

Од стока
Во магацинот

9 Pc Ладење Мигрена Подлошки За Смирување На Болка Терапија Coralite Нова !.Нежно Се Придржува До Кожата, Ги Отстранува Лесно И Безболно.Инстант смирувачки, ладење олеснување што трае со часови безбедно да се користи со лекови.Без ладење е потребно.Удобен, Преносни, За Еднократна Употреба. 9 Pc Ладење Мигрена Подлошки За Смирување На Болка Терапија Coralite Ново !Нежно Се Придржува До Кожата, Ги Отстранува Лесно И Безболно.Инстант смирувачки, ладење олеснување што трае со часови безбедно да се користи со лекови.Без ладење е потребно.Удобен, Преносни, За Еднократна Употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи