• Свеж
Tkr рита Адвент Календар 2021 за Деца,Метална Жица и Пластични Загатки мозокот закачка играчки,24 Дена Божиќ одбројување календар за момчиња и девојки тинејџерите aldult,2

Tkr рита Адвент Календар 2021 за Деца,Метална Жица и Пластични Загатки мозокот закачка играчки,24 Дена Божиќ одбројување календар

Rating 
DEN 479.76

Од стока
Во магацинот

Поздравам Божиќ : Божиќ Одбројување Календар е совршен начин да се започне Божиќ традиција за вашите деца, и вашето семејство по една за секој ден од декември води до и вклучувајќи бадник (24 декември).Незаборавни Божиќ Подарок Кутија : Предизвикувачка и интересна Божиќ играчки, стимулирање неверојатна креативност, го слават Божиќ Доаѓа, Погоден за момчиња, девојки, деца,тинејџери рекламирање материјали, секојдневно подароци, Родител-дете интеракција, и празник подароци.Обележете го денови до Божиќ со изненадување играчка загатки секое утро!Божиќ Празници се доаѓа!Пакетот Вклучува : 12 x Метална жица Загатка 12 x Пластични Загатка Известувања : Тоа НЕ е за јадење.Овие доаѓањето календари спојници IQ играчки помогне да се намали напнатоста и да се подобри концентрација, изработка на вашиот мозок малку поостри.Божиќ подарок адвент календар е најдобар одмор подарок за деца.Нема надворешни алатки се потребни, само креативноста и концентрацијата, исто така, дава часови на забава додека се натпреваруваат кој може да го реши повеќе.Овој метал загатка собата е 24pcs, одговара на 24 дена пред Божиќ.изненадувачки Божиќ за сите.Ве молиме НЕ го стави во устата.Незаборавни Одмор Меморија : Споделување на среќа со семејството и пријателите, во секое време/прилика.

Детални спецификации

Додатоци на производи