• Свеж
Huangyong Голема Уста Печат Се Прелива Храна Складирање Торба Клип Снек Запечатување Клипови Свежи Одржување На Менгеме Пластични Храна Saver Кујна Gadgets,Сина

Huangyong Голема Уста Печат Се Прелива Храна Складирање Торба Клип Снек Запечатување Клипови Свежи Одржување На Менгеме Пластични

Rating 
DEN 239.76

Од стока
Во магацинот

Материјалот е од Пластика.Должина, ширина и висина се во врска 12*4.8*4.8 см, грешка е околу 0.5 cm.Храна одделение PP материјал, здравје и заштита на животната средина;.Добро запечатување, што се користи за да го запечати снек торба, орев торба, житни торба и други чување на храната, исто така опремен со запечатување на испуштање на устата, погодно за вашиот живот.Пакет вклучуваат 1pc.

Детални спецификации

Додатоци на производи