• Свеж
Sealmaster USFBE5000-300 Unitized Сферични Сплит Леано Железо Ролери Лого, Прирабница Блок, 4 Гром База, Јака Планината со Тип E Димензии, 3/4 Гром Големина, 3 Окно Дијаметар

Sealmaster USFBE5000-300 Unitized Сферични Сплит Леано Железо Ролери Лого, Прирабница Блок, 4 Гром База, Јака Планината со Тип E

Rating 
DEN 11844.48

Од стока
Во магацинот

Иновативни двоен ред на сферични ролери лого со оптимален капацитет, неусогласеност и брзина способност.Нема специјални алатки или feeler мерачи се потребни.Голем влошки и дупчиња во образите на домување капа, за лесно монтирање на вибрации - и температура следење уреди.Единица грофот : 1.0. Монтажа на сферични ролери имајќи собранија, се состои од затворена и подмачкано инчен сферични лого со setscrew или адаптер за монтирање систем на заклучување.Тие се комбинираат во различни живеалишта на видови, монтажа стилови и домување материјали.Sealmaster перформанси монтирани ролери имајќи перница блокови се закотвени на вратило со две концентрична заклучување јаки и setscrews на 120°, обезбедување балансиран три точки за контакт како и дополнителни држење на моќта.

Детални спецификации

Додатоци на производи