• Свеж
Младата 3/8 Диск 12 Точка Стандард Метрички Штекер 11mm - CDS41N

Младата 3/8 Диск 12 Точка Стандард Метрички Штекер 11mm - CDS41N

Rating 
DEN 90.96

Од стока
Во магацинот

Никел хром позлатен за долготрајна заштита.Направен од хром vanadium челик легура специјално формулиран и термички обработени за сила и отпорност-отпор.Огледало полски заврши дека е лесно да се Избрише чисти.Sockets функција агол вчитување на технологија, за да практично се елиминира fastener заокружување.Доверени од занаети.Од 1907 година, Младата има нуди квалитет на алатки со докажано иновација која им овозможува на професионалци и DIYers слично за да одам на работа.Сите приклучоци и ratchets ги исполни или надмине.N.S.Јас оптоварување спецификации, што резултира со алатки може да смета да биде силна, добро дизајнирани, и издржливи доволно за да одам на работа, право, време по време.

Детални спецификации

Додатоци на производи