• Свеж
6.5 Инчи Говорникот Скари Покрие Guard Заштитник Мрежа Говорникот Декоративни Круг Аудио Додатоци -Црна

6.5 Инчи Говорникот Скари Покрие Guard Заштитник Мрежа Говорникот Декоративни Круг Аудио Додатоци -Црна

Rating 
DEN 215.76

Од стока
Во магацинот

Материјал : Метал ладно валани челични, пластични ABS.Директно фиксна не треба да играат улога на врзивен материјал.Нема потреба завртка, директна дупка, пломба.DIY говорникот решетка, погоден за DIY јазик и автомобили говорникот декоративни круг. 1 Парче Црна Говорникот Декоративни Круг.Опис : - Материјал : Метал ладно валани челични, пластични ABS. - Директно фиксна не треба да играат улога на врзивен материјал. - Нема потреба завртка, директна дупка, пломба - DIY говорникот решетка, погоден за DIY јазик и автомобили говорникот декоративни круг.Пакетот Вклучува : 1 Парче Црна Говорникот Декоративни Круг.

Детални спецификации

Додатоци на производи