• Свеж
Фондацијата Шминка Четка Мултифункционален Кабуки Лицето Четка Рамен Врвот Petal во Облик на База Шминка Четка за Мешање на Течен, Крем или Беспрекорна Прав Козметик

Фондацијата Шминка Четка Мултифункционален Кабуки Лицето Четка Рамен Врвот Petal во Облик на База Шминка Четка за Мешање на Течен,

Rating 
DEN 115.92

Од стока
Во магацинот

【Мулти-Функција】Добра беспрекорна шминка за сите видови на козметика, течни фондацијата, руменило, ББ, крем, Сенка моќ, карантин, concealer, итн.Земете соодветен износ на ликвидни викимедија и се применуваат на лицето.Користете фондацијата четка да се шири темел еднакво на носот, агли и други детали.Фондацијата четка има 55мм голема четка површина што влакната се многу меки, тоа може да ви помогне да брзо шминка, нежна и мека на допир, меко чувство и мазна завршница.【Убав Допир Чувство】За 198500 мека, мулти-допир, без трага, деликатни шминка на солза ритам и агол на очите и носот;и здрав влакната обезбедуваме совршен шминка искуство.Користете фондацијата четка да се шири во течноста фондацијата над вашето лице.Лесно да се чисти и да се одржуваат, совршен за патување.Шминка направи и изгледа совршено. 【55мм Голема Четка Површината】Голема четка густина, нема потреба за следење помошни шминка. 【Солидна Призмата Зафат】Ергономски, лесно да ги собереш.Без оглед на влажна или сува, можете да ги добиете најдобрите резултати.

Детални спецификации

Додатоци на производи