• Свеж
UBoxes Shorty Гардероба Движат Кутија (1 Парче) 20 x 20 x 34

UBoxes Shorty Гардероба Движат Кутија (1 Парче) 20 x 20 x 34

Rating 
DEN 335.76

Од стока
Во магацинот

Пакет плакари напор со лесно да се соберат u Boxes гардероба кутии.Пакет костуми, кошули и панталони директно од плакарот за да го shorty гардероба кутии.Пакет врски и други полесни елементи во дното на кутии пред да виси облеката.Се движат едноставна без екстра суво чистење и пеглање бара во плакарот да плакарот се движат.Користете гардероба кутии за сезонски облека за складирање за да се задржи облека уредни и свеж а не се во употреба.ECT44. Може да се одржи до 30 кг на облека.Метал Виси Бар вклучени. 3 Пакет. 6 Pack.Shorty Гардероба Кутии - 20 x 20 x 34. Поголем Гардероба Кутии - 24 x 24 x 40. Shorty Гардероба Движат Кутии (1 Парче) 20" x 20" x 34" се Движат Кутии ECT44 Can држи до 30 кг на clothes Metal Виси Бар вклучени.Други достапни опции : . 3 Pack6 Pack Shorty Гардероба Кутии - 20 x 20 x 34 Larger Гардероба Кутии - 24 x 24 x 40.

Детални спецификации

Додатоци на производи