• Свеж
Carlsbad Пакување - Вино Превозот Кутија - 1 Шише 750 Мили - Украсениот Влакна Пулпа Вметнете со Сад - Количина 1

Carlsbad Пакување - Вино Превозот Кутија - 1 Шише 750 Мили - Украсениот Влакна Пулпа Вметнете со Сад - Количина 1

Rating 
DEN 358.80

Од стока
Во магацинот

Секоја цел доаѓа со 1 влакна моделирани вметнете и 1 надворешниот превозот кутија.Лиен Влакна Пулпа Insert - Премиум HD Квалитет - да се заштити шише за време на превозот или транспорт.Специјални испорака инструкции и се бара информации потребни за да се брод се обележани на надворешниот превозот кутија.ПРОЗОРЦИ тестирани и одобрени.Обликувани Влошки се направени од рециклирани хартија.Надворешниот кутија 100% recylable. 1 шише моделирани пулпа вино спонзор со брановидни сад.Има 1 750 мили шише вино. (вино во шише не се вклучени) 1 Пакет - Секоја цел доаѓа со 1 вметнете и 1 contaier - Carlsbad Пакување извори само највисок квалитет на производи и материјали за пакување потреби.

Детални спецификации

Додатоци на производи