• Свеж
Valink Закачалки за Плакарот Организатор, Виткање Панталона Багажник, Простор за Заштеда на енергија Мулти-слој Не се лизга Виси Формула Облека Организаторот за Дома

Valink Закачалки за Плакарот Организатор, Виткање Панталона Багажник, Простор за Заштеда на енергија Мулти-слој Не се лизга Виси

Rating 
DEN 359.76

Од стока
Во магацинот

Најважниот дел е да можете лесно да ги видите сите на вашите алишта и лесно да се земе облеката што сакате. Отворени Дизајн го прави полесно да ја добиете вашата облека и панталони надвор од плакарот, без отстранување на закачалки.

Детални спецификации

Додатоци на производи