• Свеж
Valink Закачалки за Плакарот Организатор, Виткање Панталона Багажник, Простор за Заштеда на енергија Мулти-слој Не се лизга Виси Формула Облека Организаторот за Дома

Valink Закачалки за Плакарот Организатор, Виткање Панталона Багажник, Простор за Заштеда на енергија Мулти-слој Не се лизга Виси

Rating 
DEN 960.00

Од стока
Во магацинот

Најважниот дел е да можете лесно да ги видите сите на вашите алишта и лесно да се земе облеката што сакате. Отворени Дизајн го прави полесно да ја добиете вашата облека и панталони надвор од плакарот, без отстранување на закачалки.Известување : *Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина ефект*ве Молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на прирачник measurement Description : Тежина : 350g/ 41g Include : 1 x Виткање Панталона Решетката.Се прилагоди на позицијата на прачка, можете лесно може да го откажам или да ја исклучите вашиот било панталони.Уникатен плакарот организатор виси вашата облека на хоризонтални или вертикални, Секој закачалка барем може да се одржи до фармерки, панталони,панталони, врски, шамија, итн дека ќе ги направи компактна и организирани. Закачалки може да се користи хоризонтално или вертикално, можете да изберете начин на виси според вашиот плакар.Закачалки може да се користи хоризонтално или вертикално, можете да изберете начин на виси според вашиот плакар.На работ на закачалката е мазна, кој ја заштитува вашата облека од гребење и набори.Отворени Дизајн го прави полесно да ја добиете вашата облека и панталони надвор од плакарот, без отстранување на закачалки. Тие се доволно силни, дури и ако твојата облека се преголеми или тешки.

Детални спецификации

Додатоци на производи