• Свеж
Hillflower 50 Парче LIR2032 ДО 2032 CR2032 LM2032 BR2032 Батерија најголемиот Дел 3.6 V Литиум Премиум Батеријата

Hillflower 50 Парче LIR2032 ДО 2032 CR2032 LM2032 BR2032 Батерија најголемиот Дел 3.6 V Литиум Премиум Батеријата

Rating 
DEN 1789.44

Од стока
Во магацинот

LIR2032, DL2032, ECR2032, LM2032, ДО 2032. KCR2032, KL2032, L2032, E-CR2032. KECR2032, LS2032, BR2032,ДО 2032,CR2032. 3.6 V Литиум Премиум Батеријата.Висок Квалитет на батеријата, Ексклузивно за американскиот пазар само.

Детални спецификации

Додатоци на производи