• Свеж
Бургундија Место Картички - Рамни или Шатор Стил - 10 или 50 Пакет - Бели Празни Пред Цврста Граница - Сместување Табела Име Вечера Седиште - Канцелариски Партија Набав?

Бургундија Место Картички - Рамни или Шатор Стил - 10 или 50 Пакет - Бели Празни Пред Цврста Граница - Сместување Табела Име Вечера

Rating 
DEN 209.28

Од стока
Во магацинот

Белиот Простор на Предната страна на Картичката за да Напишете или да ги Печатите Any Name или Порака.Солидна појавување темноцрвена боја на грбот и внатре tented картички за да се прикаже убаво.Станот стил одговара на повеќето Место Карта Сопствениците или да се Постават Рамно на Површината.Шатор Стил, се постигна огради да Застане Сам или можат да бидат Сместени во Држачот.Канцелариски Креации бренд достапен во Пакети од 10 или 50. 110lb Тежина Карта на Акции испраќаат ширевте.Бургундија место картички се достапни во станот или шатор стил. 3.5 инчи, широк x 2 инчи висок.Бојата е солидна на грбот на картички и внатрешноста на шатор стил картички.Одлично за.

Детални спецификации

Додатоци на производи