• Свеж
Морнар Делови, Морнар со Силиконска Лента Лесно Да Оптоварување и Истовар за HU600 Модел

Морнар Делови, Морнар со Силиконска Лента Лесно Да Оптоварување и Истовар за HU600 Модел

Rating 
DEN 772.80

Од стока
Во магацинот

Професионално изработени, секојдневно се од суштинско значење резервни делови за juicers или blenders. Со висока точност и таписерии изработка, тоа може да биде многу прилагодени на вашиот морнар опрема.Функција : 1.Со висока точност и таписерии изработка, тоа може да биде многу прилагодени на вашиот морнар опрема. Специјално дизајнирани за HU600 модел, таписерии изработка, може да се користи за долго време.2 oz Applicable Модели : Одговара за HU600 Models Package Големина : Прибл. Направени од високо-квалитет со силиконска материјал, добра цврстина и отпорност на абење.Специјално дизајнирани за HU600 модел, таписерии изработка, може да се користи за долго време.8in Пакет Листа : 1 x Blender Згура Stopper Note : Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Направени од високо-квалитет со силиконска материјал, добра цврстина и отпорност на абење. Морнар згура затка, лесен за инсталација и отстранување, убава и практична.Професионално изработени, секојдневно се од суштинско значење резервни делови за juicers или blenders.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Морнар Accessory Material : Silicone Color : Gray Weight : Прибл.Морнар згура затка, лесен за инсталација и отстранување, убава и практична.

Детални спецификации

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Juicer Accessory
Material:
Silicone
Color:
Gray
Weight:
Approx. 5g / 0.2oz
Applicable Models:
Fit for HU600 Models
Package Size:
Approx. 5.00x3.00x2.00cm / 2.0x1.2x0.8in
Package List:
1 x Blender Slag Stopper :
Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Додатоци на производи