• Свеж
НОВИ LON0167 2 парчиња Двојно-Страна Прототип Solderable Хартија Универзални PCB Одбор Црвено 8x12cm(2 парчиња Doppelseitiger Prototyp L_tbares Papier Универзална Platine Изгние 8x12cm

НОВИ LON0167 2 парчиња Двојно-Страна Прототип Solderable Хартија Универзални PCB Одбор Црвено 8x12cm(2 парчиња Doppelseitiger Prototyp

Rating 
DEN 1512.00

Од стока
Во магацинот

Име на производ : Универзална PCB Одбор;Одбор Дупка Кол(Приближно) : 1mm / 0.039";Одбор Дупка Теренот(Приближно) : 2.54 см / 0.1".Планината Дупка Кол : 2mm/0.08";Планината Дупка Центар Растојание : 115 x 75мм/ 4.5" x 3"(L*W).Големина на(Приближно) : 8 x 12cm / 3.1" x 4.7"(W*L);Дебелина(Приближно) : 1.5 mm / 0.059".Материјал : FR-4(Стаклени Влакна), Калај Позлата;Боја : Црвено(Материјал : FR-4 (Glasfaser), Verzi-nnen; Farbe : Rot.Net Тежина : 59g;Пакет Содржина : - 2 x Универзални PCB Одбор(Nettogewicht : 59g; Packungsinhalt : 2 x Universalplatine. 2 парчиња Двојно-Страна Прототип Solderable Хартија Универзални PCB Одбор Црвено 8x12cm Great за изградба на прототип на електронските кола, двојно страна PCB одбор.Референцирање броеви печатени на четири страни за лесно упатување на индивидуални дупки.Опис на German2 Pcs Doppelseitiger Prototyp L_ö_tbares Papier Универзална Platine Изгние 8x12cm Produktname : Универзална PCB Одбор; Platinenlochdurchmesser (ungefähr) : 1 mm / 0,039' '; Platinenlochabstand (ungefähr) : 2,54 cm / 0,1' 'Bohrlochdurchmesser : 2 mm / 0,08' '; Bohrlochabstand : 115 x 75 mm / 4,5' 'x 3' '(L * W) Größe (ungefähr) : 8 x 12 cm / 3,1 × 4,7 (W * L); Dicke (ungefähr) : 1,5 mm / 0,059 Материјал : FR-4 (Glasfaser), Verzi-nnen; Farbe : Rot Nettogewicht : 59g; Packungsinhalt : 2 x Universalplatine.

Детални спецификации

Додатоци на производи