• Свеж
Фондацијата Шминка Четка,Рамни Врвот Висока Густина Мултифункционален Лицето Четка за Беспрекорна Прав, Спојувајќи Течност или Крем Козметика, со Заштитна Маска ?

Фондацијата Шминка Четка,Рамни Врвот Висока Густина Мултифункционален Лицето Четка за Беспрекорна Прав, Спојувајќи Течност или Крем

Rating 
DEN 432.00

Од стока
Во магацинот

Усвојување на високо квалитетни материјали, ултра меки и мазни. ❤❰МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ЧЕТКА❱ : Срце облик на дизајн, лесно да се сфати, без напор, беспрекорно се применуваат во прав, течни, concealer, крем, руменило, concealer и фондацијата козметика.Користете шминка четка за да се создаде беспрекорен, природен и не-porous шминка изглед.Се применува само на точниот износ на прав, bronzer или blusher да станот области на лицето. ❤❰УНИКАТЕН ДИЗАЈН❱ : Уникатен срце облик на дизајн, со прашина маска и огледало на врвот.Пакет се вклучени : 1 PC Шминка Четка Забелешки : 1. Ве молиме овозможи 0.5 ~ 1cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. ❤❰СОВРШЕН ПОДАРОК❱ : шминка четка со љубов дизајн е многу погодна за сопруг, сопруга, пријателка, ќерка, мајка, Денот на Вљубените, годишнина и денот на Благодарноста.Оваа шминка четка е подобро За голема четка површини, се однесува само на мала количина на фондацијата на четка за да ги добиете најдобрите резултати.Ова е најдобар фондацијата четка досега.Тоа е мека на допир и може да се примени и на вашето лице. ❤❰ГУСТА, ТЕШКО И услужни ВЛАКНАТА❱ : тоа е супер во ред, супер мека, полна и густа.6*8cm Net тежина : Околу 57g Handle Материјал : Plastic Bristle Материјал : Човек-направени fiber Applicable луѓе : make-up артист ,почетник шминка уметник ,шминка, убавина настава.❤❰СОВРШЕН ШМИНКА ЧЕТКА❱ : Дизајнирани за брза и лесна шминка, 360° нема мртов агол покриеност, нула-вештина шминка, униформа и прецизна примена.

Детални спецификации

  :

Додатоци на производи