• Свеж
Inomata 1150 Ориз Гребло, Бела

Inomata 1150 Ориз Гребло, Бела

Rating 
DEN 117.36

Од стока
Во магацинот

Сет од 2 Пластични ориз paddles. 7-1/2 инчи и 6-1/4 инчи долго.Не стап површина ќе направите ориз служат полесно.Машина за миење садови безбедно.Направен во Јапонија.Јапонски Не држи ориз paddles дека навистина работи!!Вашиот варен ориз нема да се држи на овие пластични ориз paddles со нивните посебни текстура површина!.

Детални спецификации

Додатоци на производи