• Свеж
1200 Само Усогласување Имајќи 10x30x9 Топката Лежишта VXB Бренд

1200 Само Усогласување Имајќи 10x30x9 Топката Лежишта VXB Бренд

Rating 
DEN 238.80

Од стока
Во магацинот

Предмет : 1200 Топката Имајќи.Тип : Само Усогласување Имајќи.Димензии : 10мм x 30мм x 9mm/Метрички.Внатрешен Дијаметар : 10мм.Надворешниот Дијаметар : 30мм. 1200 Само Усогласување на Топката Имајќи 10 x 30 x 9 mm 1200 Само Усогласување на Топката Имајќи има сферични надворешниот прстен raceway, топки и кафез продолжи да се врти, овој тип на лежишта е погодна кога иселувањето на центри низ кои вратило и домување ротирате и вратило девијации се очекува да се случи.Имајќи е направен од Хром Челик. * Предмет : 1200 Топката Имајќи * Тип : Само Усогласување Имајќи * Димензии : 10мм x 30мм x 9mm/Метрички * Внатрешен Дијаметар : 10мм * Надворешен Дијаметар : 30мм * Ширина : 9mm * Големина : 10 х 30 x 9 mm * Количина : Еден Имајќи * Динамичко оптоварување C : 5,530 N * Статички на оптоварување Ко : 1,180 N * Ограничување на Брзината : * Маст за Подмачкување : 24,000 RPM * Масло за Подмачкување : 30,000 ВРТЕЖИ во минута.

Детални спецификации

Додатоци на производи