• Свеж
Othmro 20ml Пластични Dropper Шишиња 10pcs Празни Squeezable Око Течни Dropper Шишиња со Капи

Othmro 20ml Пластични Dropper Шишиња 10pcs Празни Squeezable Око Течни Dropper Шишиња со Капи

Rating 
DEN 139.68

Од стока
Во магацинот

【Капацитет】-20ml dropper Шише.Пакетот вклучува 10pcs Око Dropper Шише.Доволно количество за да ги задоволат вашите потреби. 【Безбедно Складирање】- Празни Squeezable Dropper Шишиња содржи три дела, Шише тело, Внатрешниот капе, навој заштитна капа, добро запечатување, безбедно и течење-доказ, погоден за патување. 【Материјал】- Око Течни Dropper Сад е направен од високо-квалитет ЈП пластика со добра флексибилност.Лесно да се притисне и контрола на течност.На dropper приклучокот е пренослив, па тоа е лесно да се чистат темелно и лесно да се пополни со течност. 【Лесен за Употреба】- Dropper може да се дистрибуираат совршен износ на течности секој пат кога ќе нежно стиснете тоа. 【Ги чува Сите Ваши Суштинско значење Течности】- Капка Шишиња одлична за капки за очи, лесни масла, боја, мирис, електронски цигари, солена, и така натаму.Совршен за патување, и удобно да се вклопува во вашата чанта.Othmro 20ml Dropper Шишиња Мултифункционален Око течни dropper шишиња Боја dropper шишиња Суштината dropper шишиња Масло dropper шишиња Карактеристики Мека шишиња, лесно да се контролира со течност Добра запечатување за да се спречи истекување Отстранлив dropper plug Обновливи и трајни Боја : Проѕирна Пакетот вклучува : 10 x 20ml Dropper Шишиња.

Детални спецификации

Додатоци на производи