• Свеж
5Pcs Силикони Лажни Прст Акрилик УВ Гел Ноктите Уметност Пракса Нокти Лажни Прсти Лажни Прст со Магнет за Рака Помине Уметност за Обука на Екранот Алатки

5Pcs Силикони Лажни Прст Акрилик УВ Гел Ноктите Уметност Пракса Нокти Лажни Прсти Лажни Прст со Магнет за Рака Помине Уметност за

Rating 
DEN 215.76

Од стока
Во магацинот

Материјал : направен од силикон, реалниот допир направи да се чувствувате пракса добро, добро за вас практикување.Овие лажни прсти имаат магнети, што може да се залепи на метална површина лесно пракса.Совршен за помине уметност за обука, се прикаже и практикување, најдобро за акрил, гел и заврши пракса.Лажни прсти совршено и за професионална употреба или лична употреба, како што се помине уметност почетници, љубовници и салон уметници.Пакет се вклучени : 5pcs помине уметност пракса лажни прсти.Материјал : silicone These обновливи помине пракса лажни прсти се убави подароци да помине уметност почетник, салон уметници и помине уметност аматери да practiceit е совршен помине уметност пракса прст mold Package содржина : 5pcs/1set.

Детални спецификации

Додатоци на производи