• Свеж
1 МЛ Бело Мат Стакло Бостон Круг Шише Стакло Pipette w/бела гума сијалица - Пакување од 1

1 МЛ Бело Мат Стакло Бостон Круг Шише Стакло Pipette w/бела гума сијалица - Пакување од 1

Rating 
DEN 463.20

Од стока
Во магацинот

Совршен за чување на етерични масла & течности.Стакло Pipette Dropper вклучени во секое шише.Бела Боја претстава која сама по уметнички изглед на секое шише.Совршени за Подароци & Патување.Безбедно И Практично Пакување. 1 МЛ Бело Мат Бостон Круг Стаклено Шише.Белата боја претстава која сама по прекрасно уметнички изглед на шише!Совршен за чување на сите течности од етерични масла со различни козметички производи.Секоја Шише содржи стакло pipette dropper со бела гума сијалица да се заврши изглед.Пакување од 1.

Детални спецификации

Додатоци на производи