• Свеж
SHENYIFAA 12pcs/Set 8-19mm Универзален Клуч Комбинација Ratchet Клуч Алатка Сет за во Автомобил Поправка Алатки Рака Алатки Сет (Боја : Флексибилна Глава)

SHENYIFAA 12pcs/Set 8-19mm Универзален Клуч Комбинација Ratchet Клуч Алатка Сет за во Автомобил Поправка Алатки Рака Алатки Сет (Боја

Rating 
DEN 7727.52

Од стока
Во магацинот

Тигар клуч има анти-пропадна рачка која овозможува поголема леснотија на користење и помага во зголемување на ефикасноста на работата. 1.Хром Vanadium Челик. 2.Притисок и Ерозија Отпорни. 3.Погоден за Долго Време Индустриска Употреба. 4.Анти-Корозија/Лизга Површината.Опис : Големина : 8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19(mm)Функција : 1.Хром Vanadium Steel2.Притисок и Ерозија Resistant3.Погоден за Долго Време Индустриски Usage4.Анти-Корозија/Slip5.Флексибилни ротација,главно се користи во авто поправка на машина за поправка.Пакет Вклучувајќи : 12pcs Клуч Combination1 компјутери Клуч за Складирање Торба.

Детални спецификации

Додатоци на производи