• Свеж
Nobranded Деца Маскирани Плажа Бања Пешкир - Цртан филм Мечка Маскирани Бебе Крпа за Капење Крпи Топла Изворска Вода Парк Совршен Подарок Chirld

Nobranded Деца Маскирани Плажа Бања Пешкир - Цртан филм Мечка Маскирани Бебе Крпа за Капење Крпи Топла Изворска Вода Парк Совршен

Rating 
DEN 624.00

Од стока
Во магацинот

Добро Парцела Перформанси На Цртан филм Мечка bathrobe е доволно големи, дебели и топли, а дизајнот е постојано се надгради за да се направи тоа лесно да се стави на и полетување. ★【ПЕРЕЊЕ УПАТСТВО】 : Ова маскирани крпа може да се мијат со рака или со машина, но не кајгана.Задржи вашето тело суво за да се спречи настинка, и тоа не е чудно да носат облека на отворено.Супер абсорбента материјал за брзо сушење на вашите малечки и чувајте ги на топло.Машина за миење со ладна вода со благ детергент.Погодно за Нега ве Молиме исчистете со крпа пред првата употреба.Издржливи и мек материјал што го прави одличен избор за сите деца.На страна тока дизајн, лесно да ги тргнеме, тоа не само кејп, но мобилен соблекувалната. ★【ГРИЖЕТЕ се-БЕСПЛАТНА УСЛУГА】 : Ако имате било какви прашања или квалитет на прашања во врска со производ, ве молиме, контактирајте ја нашата служба за корисници преку е-маил, и ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа.Плажа крпа е доволно голем за деца на возраст од 3 до 7 години.Ние знаеме дека нашата прекрасна клиенти се причината што се во бизнис!.Ние ви нудиме одличен квалитет, не-токсични производи, така што може да донесе забава и задоволство во вашиот дом. ★【Одличен Дизајн】 : Практична худ дизајн не само што се брише косата, но, исто така, го спречува настинка.

Детални спецификации

Додатоци на производи