• Свеж
YUNHE 60 Слот Дијамант Сликарство Чување Алатка Дијамант Сликарство Торба со Решетката за Замрзнување и на 60 Пластични Шишиња (Ажурирани) Занаетите Материјали за Ши

YUNHE 60 Слот Дијамант Сликарство Чување Алатка Дијамант Сликарство Торба со Решетката за Замрзнување и на 60 Пластични Шишиња (Ажурирани)

Rating 
DEN 2076.00

Од стока
Во магацинот

Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Висок Капацитет - Совршен Складирање Кутија може да се сместат до 60 шишиња на вашиот rhinestones, Плус мала торбичка на другата страна на briefcase за вашата други ДП алатки како пенкала, lightpads, ролки итн.Совршен Originar -Организираат и управуваат со вашиот дијамант монистра лесно!Вклучува 60 контејнери да ги чува сите ваши дијаманти!.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Мултифункционален Brificase -Совршен за чување на дијамант сликарство essentials и може исто така да зачувате мал материјали треба како помине уметност embellishments, make up, накит, монистра, ѓердани, прстени, шарм, сјајот, таблети, таблети и други разни предмети.Карактеристики : .!Сите во еден производ!Зачувај Дијамант Сликарство Монистра - Шишиња се спакувани во една голема briefcase и тоа може да се обезбеди вашиот дијамант монистра со двојно печат.

Детални спецификации

Material:
nylon
Color:
Black
Color:Default black, if you need another color can order remarks。 :

Додатоци на производи